5 największych korzyści systemu ratalnego online

Masz ochotę na większe zakupy, ale nie pozwala Ci na to Twój budżet? Chcesz skorzystać z promocji na Twój wymarzony gadżet, jednak jego cena jest dla Ciebie ciągle za wysoka? Między innymi w takich sytuacjach docenisz zalety systemu ratalnego online! Nawet kupując przez Internet, możesz liczyć na to, że szybko i sprawnie załatwisz wszelkie formalności, a sposób płatności będzie dopasowany do twoich możliwości finansowych.

Możesz spełnić swoje marzenia bez względu na zawartość portfela

Korzystając z systemu ratalnego online, nie musisz zbierać całymi miesiącami określonej kwoty pieniędzy, aby kupić wymarzony rower, nowoczesnego laptopa czy telewizor. Jeżeli robisz zakupy w sieci, to może zapłacić za nie bank. Oznacza to, że udzieli Ci on pożyczki, którą będziesz spłacał w ratach. Tym samym już w kilka chwil możesz stać się właścicielem upatrzonego sprzętu, mebli czy ekskluzywnej biżuterii.

Błyskawicznie dowiesz się, jak wysokie będą twoje raty

System ratalny online to rozwiązanie stworzone przede wszystkim z myślą o wygodzie klientów. Dlatego też niekiedy na stronach sklepów internetowych znajduje się intuicyjny kalkulator, który po wprowadzeniu odpowiednich danych, oblicza wysokość jednej raty.

Szybka decyzja banku

Jeśli wypełnisz wniosek online, to nie będziesz musiał długo czekać na informację, czy pożyczka została Ci przyznana. Zwykle trwa to około kilkunastu minut. Tym samym kupowanie na raty przez Internet jest o wiele mniej uciążliwe niż odwiedziny w placówkach bankowych i czasochłonne wypełnianie dokumentów.

Raty online to wygoda

Chcąc skorzystać z takiego rozwiązania, nie musisz nawet wychodzić z domu. Procedura udzielenia pożyczki jest uproszczona i nie wymaga gromadzenia stosu dokumentów. Wszystkie formalności są załatwiane przez Internet, a kupowanie na raty nie wiąże się nawet z wizytą kuriera z umową pożyczki.

Elastyczna forma płatności – korzyści dla sprzedawców i konsumentów

O tym, jakie zalety mają raty online, można przeczytać także na stronie https://www.dotpay.pl/. Trzeba też być świadomy tego, że taka metoda płacenia sprzyja robieniu większych zakupów i kupowaniu droższych towarów, co nie pozostaje bez wpływu na obroty samych sklepów. Natomiast klienci mogą wybrać dopasowany do swoich możliwości okres zapłaty – może on wynosić od 3-36 miesięcy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *