Czekoladki reklamowe. Słodkie upominki z logo firmy

Słodka czekolada jest podarunkiem na wiele okazji. To także popularny upominek biznesowy. Co wybrać, by zaprezentować firmę z najlepszej strony?

Mleczna, gorzka, a może biała lub różowa? Czekolada jest nie tylko bardzo smaczna, ale również zdrowa, ponieważ zawiera wiele wartościowych witamin i minerałów. Sprawdzi się jako podarunek dla dziecka i dla dorosłego. Taki upominek może wręczyć jednak nie tylko bliska osoba – coraz większym zainteresowaniem cieszą się czekoladki firmowe, które doskonale wpisują się w trend słodyczy reklamowych.

Spis treści:

 • Czekoladki na prezent od firmy
 • Rodzaje czekoladek reklamowych
 • Jak dobrać najlepsze czekoladki firmowe?
 • Personalizacja czekoladek od firmy
 • Jak zastosować słodycze z logo?
 • Gdzie można kupić czekoladki firmowe?

Czekoladki na prezent od firmy

Rozpływające się w ustach czekoladki na prezent są wspaniałym upominkiem nie tylko na urodziny, imieniny czy też pod choinkę. Takie podarunki coraz częściej zamawiają także firmy, które dzięki nim mogą promować się jeszcze skuteczniej.

Wyśmienite czekoladki z logo firmy spełniają wszystkie wymogi dobrego gadżetu reklamowego. Są lubiane, wzbudzają zainteresowanie, są także praktyczne, czyli nadają się do przekąszenia, a przy tym pozwalają na dokonanie personalizacji przez umieszczenie na nich nadruków.

Nic więc dziwnego, że czekoladki dla firm stanowią tak atrakcyjny sposób na promocję – nie tylko podczas różnych eventów, lecz również na co dzień. Dzięki nim można skutecznie zadbać o atrakcyjny wizerunek, a przy tym zwiększyć rozpoznawalność. To wszystko w naprawdę niskiej cenie, ponieważ za czekoladki z napisem wcale nie trzeba płacić sporo.

Rodzaje czekoladek reklamowych

Firmy wykonujące czekoladki z logo mogą zaoferować swoim klientom dostęp do szerokiej gamy różnych słodkości. Wybór jest spory, dlatego czekoladki z nadrukiem można dopasować między innymi do profilu działalności firmy, do okazji, z której mają być rozdawane, a także do grupy docelowej.

Czekoladki można podzielić na różne kategorie:

 • klasyczne tabliczki czekoladowe
 • czekoladowe figurki
 • napisy, wiadomości z czekolady
 • czekoladowe medale i monety
 • czekoladowe kalendarze – także kalendarze adwentowe
 • czekoladki w ozdobnych puszkach
 • gorąca czekolada rozpuszczalna w kubku

Wszystkie z powyższych czekoladek mogą być poddane personalizacji, czyli można umieścić na nich indywidualne napisy na papierkach oraz innych opakowaniach.

Więcej wyśmienitych czekoladek można znaleźć na stronie internetowej firmy Słodkie Upominki, która specjalizuje się w tworzeniu słodyczy reklamowych.

Jak dobrać najlepsze czekoladki firmowe?

Jako że czekoladki z logo to tak wiele wyśmienitych propozycji, można dostosować je do konkretnych potrzeb i okoliczności. Co wybrać?

Przykładowo, jako podziękowanie bardzo często wręczane są czekoladki z napisem tworzące czekoladowy telegram. Można wtedy samodzielnie dobrać napis, który tworzony jest przez czekoladki z literkami.

Jako podarunek w okresie jesienno-zimowym bardzo dobrze sprawdzają się różne typy czekolad, w tym między innymi czekoladki związane z motywem Bożego Narodzenia, które mogą być uzupełnieniem koszów podarunkowych na tę okazję. Świetnie sprawdzają się czekoladowe gwiazdki, ludziki z piernika, bombki, choinki.

Interesująca propozycja to także czekoladki z logo przypominające figurki. Można dopasować je wtedy do branży firmy, na przykład dla przedsiębiorstwa motoryzacyjnego można wybrać czekoladowy samochód, natomiast dla luksusowego butiku czekoladki bogate w dodatki, na przykład z liofilizowanymi truskawkami.

Oczywiście, dostępne są także takie czekoladki z logo firmy, które posiadają uniwersalne zastosowanie. Na uwagę zasługują klasyczne czekoladki pakowane indywidualnie, czekoladki typu flow pack czy kartki czekoladowe – oferują także dużo przestrzeni do personalizacji, dzięki czemu można umieścić na nich wszystkie wymagane informacje.

Personalizacja czekoladek od firmy

Proces personalizacji czekoladek polega na wykonaniu indywidualnych nadruków na papierkach oraz na opakowaniach. Klienci najczęściej zamawiają czekoladki z logo, w kolorach firmowych, lecz możliwości są nieograniczone.

Najczęściej przygotowanie projektu wchodzi już w skład kosztów zamówienia, dlatego nie trzeba ponosić wtedy dodatkowych wydatków.

Jak zastosować słodycze z logo?

Słodkie czekoladki dla firm mają naprawdę uniwersalne zastosowanie i mogą sprawdzić się podczas wielu eventów oraz na co dzień, by osłodzić życie klientom, kontrahentom i pracownikom.

Przykładowe zastosowanie czekoladek z logo:

 • dodawane do zakupów
 • rozdawane podczas eventów
 • wręczane jako wygrana w konkursie
 • przekazywane na święta Bożego Narodzenia, Wielkanocy
 • darowane jako podziękowanie
 • udostępnione w siedzibie firmy

Gdzie można kupić czekoladki firmowe?

Dzisiaj czekoladki firmowe oferowane są przez wiele firm. Zamówienia na słodkości można składać zarówno stacjonarnie, jak również jest to możliwe przez internet.

Gdy zatem szukasz udanych podarunków firmowych, wybierz czekoladki, które natychmiast poprawiają humor!

One thought on “Czekoladki reklamowe. Słodkie upominki z logo firmy

 1. Zamawialiśmy takie czekoladki na targi firmowe. Postanowiliśmy wyróżnić stanowisko i oprócz ciekawej treści zaproponować coś dla osób zainteresowanych oferta naszej firmy. I sprawdziło się Koszt takich czekoladek jest podobny jak standardowych gadżetów, takich jak smycze. Jednoczesnie jednak zainteresowanie osób jest większe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *