JPK w kilka minut

Przedsiębiorcy zobligowani do wystawiania pliku JPK potrzebują sprawdzonego narzędzia, które pozwoli im wygenerować plik w szybkim czasie. Konieczne będzie wyposażenie się w program do faktur, który to uprości.

Oprogramowanie do JPK

Poszukując program do JPK warto przyjrzeć się znanym programom do fakturowania. Dostrzec można wówczas program do faktur, który łączy w sobie wiele funkcji. Słyszałeś o Faktura Small Business Handel? To narzędzie, które zostało wyposażone w moduły pomocne w wystawianiu faktur, dokumentów kasowych, magazynowych czy JPK. Przedsiębiorca, który zdecyduje się na to sprawdzone połączenie będzie mógł przygotować plik JPK_VAT, JPK_FA i JPK_MAG.

Funkcje magazynowe

Oprócz zwykłego wystawiania faktur VAT, bez VAT, proforma, korekt, not, paragonów, faktur VAT marża, z odwrotnym obciążeniem itp. przedsiębiorca przygotuje dokumenty magazynowe i kasowe. Faktura Small Business Handel to program magazynowy, gdyż pozwala wystawić RW, WZ, PW, PZ i MM. W programie jest więc podgląd do aktualnych stanów magazynowych i szybko można zauważyć ewentualne braki. Inwentaryzacja również przebiega bezproblemowo. Program można skonfigurować ze sklepem internetowym Shoper. Dodatkowo z łatwością sprzedawca przygotowuj liczne oferty, zamówienia i cenniki dla swoich kontrahentów.

Bezpieczeństwo danych

Program dba o użytkowników i gromadzone przez nich dane. Przygotowany został specjalny moduł tzw. e.Archiwum, które odpowiada za gromadzenie danych w postaci kopii zapasowej. Jest to szczególnie przydatna usługa, gdy komputer zostanie zaatakowany przez wirus i dojdzie do infekcji systemu. Opcja ta zabezpieczy również dane, gdy dojdzie do kradzieży lub zniszczenia komputera. Bez trudu będzie można je odzyskać.

Ciągle zmieniające się regulacje prawne wywołują na przedsiębiorcy konieczność podejmowania decyzji biznesowych, które sprostają stawianym obowiązkom. Faktura Small Business Handel to dobra pod wieloma względami propozycja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *