Kredyt standardowy – sprawdzone rozwiązanie dla klientów indywidualnych

Gotówki na koncie trochę jest, ale mogłoby być więcej, a tymczasem zakup nowego auta figuruje na liście priorytetów? Jest to niestety bardzo częsty problem większości z nas. Na szczęście żyjemy w czasach, które dają nam sporo możliwości w kwestii radzenia sobie z tymczasowymi trudności związanymi z zasobami domowego budżetu.

Niesłabnąca popularność kredytu samochodowego

Jednym z najpopularniejszych rozwiązań dla klienta indywidualnego jest kredyt standardowy na samochód, który można rozłożyć w czasie na równe raty miesięczne. Tego typu wsparcie finansowe cieszy się niesłabnącym uznaniem ze względu na dużą elastyczność przy ustalaniu warunków umowy. Dzięki temu każdy może indywidualnie dopasować detale kredytu tak, aby jego spłata nie kolidowała z innym wydatkami i nie obciążała nadmiernie finansów.

Podmiotami, które specjalizują się w ofertach kredytów są również autoryzowani dealerzy znanych marek samochodowym. Jednym z nich jest Nissan, który wraz z RCI Banque posiada bardzo atrakcyjne propozycje dla klientów zainteresowanych japońskimi autami. Jedną z nich jest właśnie kredyt standardowy – https://www.nissanfinance.pl/finansowanie/kredyt.

Charakterystyka kredytu standardowego od Nissan Finance

Charakterystyczną cechą oferty od Nissan Finance jest już wcześniej wspomniana elastyczność. Dzięki niej klient może wybrać okres kredytowania (nawet do 8 lat), zdecydować się na „zerowy” wkład własny, liczyć na stałą stopę procentową, a zobowiązania pieniężne rozłożyć na równe, miesięczne płatności. Trzeba jednak pamiętać o jednym – minimalna kwota kredytu nie może być mniejsza niż 30% wartości wybranego przez nas modelu Nissana.

Szukasz nowoczesnego, bezpiecznego i wydajnego auta na kredyt? Modele z oferty Nissana jak najbardziej pasują do tego profilu. Odwiedź zatem stronę Nissan Finance lub wybierz się do najbliższego salonu japońskiego producenta, poznaj więcej szczegółów oraz dodatkowe usługi, takie jak rozszerzona gwarancja czy ubezpieczenie GAP. Próżno szukać bardziej kompleksowej oferty. Tym samym szczerze ją polecamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *