Mądry kredyt na dobry początek. Poznaj SMART START!

Kredyt należy do najpopularniejszych rozwiązań finansowych. Sięgają po niego zazwyczaj klienci indywidualni, którzy potrzebują budżetowego wsparcia na zakup samochodu. Ponadto na rynku pojawiają coraz to nowsze formy kredytowe oferujące bardzo korzystne rozwiązania dla klientów zainteresowanych modelami konkretnej marki.

SMART START – dla kogo?

Jedną z ciekawszych opcji na rynku jest kredyt SMART START. Dla kogo go stworzono? Grupą docelową są wszyscy klienci zainteresowani samochodami marki Dacia, które od wielu lat plasują się w czołówce najlepiej sprzedających się modeli w Polsce. Powód? Bardzo dobra cena za bardzo solidny samochód. Jeśli zatem uważnie prześledziliśmy szeroką ofertę Dacii i znaleźliśmy tam swój wymarzony model, kredyt SMART START może być usługą idealnie skrojoną pod nasze potrzeby – https://www.daciafinansowanie.pl/kredytSMARTSTART%20.

Kredyt SMART START – najważniejsze cechy

Czego możemy spodziewać się, wybierając wsparcie kredytowe od Dacia Finasowanie? Oto najważniejsze cechy rozwiązania SMART START:

  • oprocentowanie nominalne zaczynające się już od 3.99%;
  • brak obligatoryjnej wpłaty własnej (można ustalić ją na poziomie 0%);
  • elastyczny okres kredytowania (minimalny okres to 25 miesięcy, natomiast maksymalny wynosi aż 61 miesięcy);
  • ciekawe opcje na koniec umowy kredytowej (m.in. odkup samochodu)
  • wybór spłaty kredytu (np. raty miesięczne lub rata balonowa)

Jak to wygląda w praktyce? Załóżmy, że chcemy sfinansować zakup nowej Dacii Sandero. W tym przypadku rata miesięczna wyniesie nas jedynie 464 złote. Prawda, że niewiele za taki klasowy, miejski pojazd?

Wybierając SMART START, mamy także możliwość skorzystania z dodatkowych opcji. Jeśli pragniemy auta z mocniejszym silnikiem, bogatszym wyposażeniem lub kompleksowym wsparciem serwisowym, to możemy bez problemu rozszerzyć nasz kredyt o wybrany produkt lub usługę.

SMART START to świetne rozwiązanie dla klientów indywidualnych zainteresowanych modelami Dacia. Kredyt ten w pełni odzwierciedla ich potrzeby i wymagania. W skrócie – warto!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *