Niedrogie i opłacalne pawilony handlowe od Modulex

Modułowa konstrukcja zyskuje coraz większą popularność każdego dnia, ponieważ ma wiele znaczących zalet w stosunku do tradycyjnej budowy. Gotowe pawilony handlowe nadają się do tworzenia różnorodnych form architektonicznych i wszystkich potrzeb biznesowych, ponadto są mobilne, niedrogie i bardzo szybko budowane.

Firma Modulex, jako producent pawilonów oraz innych budynków modułowych, podbija rynek budynków prefabrykowanych od wielu lat, dzięki czemu może oferować swoim klientom produkty o idealnym stosunku ceny do jakości.

Cały cykl, od zatwierdzenia projektu do uruchomienia gotowego pawilonu handlowego, realizowany jest przez jeden zgrany zespół z ogromnym doświadczeniem.

Pawilony handlowe, kontenery gastronomiczne, kioski i inne projekty są dostępne na stronie internetowej Modulex, gdzie uprzejmi konsultanci są gotowi odpowiedzieć na wszystkie pytania, a nawet dokonać bezpłatnego obliczenia.

Ceny pawilonów modułowych

Modulex to producent pawilonów handlowych, który sprzedaje swoje produkty średnio o 20% taniej niż konkurenci. Tak niska cena wynika z faktu, że fabryka znajduje się na Ukrainie, a mimo to jakość konstrukcji spełnia najbardziej rygorystyczne normy europejskie, co potwierdza certyfikat jakości ISO 9001.

Koszt budowy pawilonów handlowych kontenerowych zaczyna się od 350 euro za metr kwadratowy i może zależeć od następujących czynników:

Całkowita powierzchnia konstrukcji;
Rodzaj dekoracji zewnętrznej i wewnętrznej;
Liczba drzwi i okien;
Obecność dodatkowego wyposażenia;
Pokrycie dachu;
Odległość od placu budowy.

Wykonując pawilony handlowe, producent Modulex upewnił się, że wielokrotny montaż i demontaż nie wpłyną na jakość konstrukcji, więc gwarancja w każdym przypadku będzie wynosić 20 lat.

Etapy od projektu do instalacji

Cały proces produkcji, dostawy i instalacji jest wykonywany przez wykwalifikowanych pracowników Modulex i składa się z następujących kroków:

  1. Tworzenie projektu — klient wybiera gotową opcję z katalogu lub wspólnie z konsultantami firmy projektuje unikalny pawilon handlowy kontenerowy, który spełnia indywidualne potrzeby.
  2. Produkcja kontenerów blokowych odbywa się w fabryce zgodnie z dobrze funkcjonującym systemem;
  3. Dostawa własna ciężarówka firmy;
  4. Instalacja — w zależności od warunków pogodowych, rodzaju fundamentu, cech projektu, może to potrwać do dwóch tygodni;
  5. Podłączanie komunikacji, instalowanie sprzętu i wyposażenia.

Ogólnie rzecz biorąc, od momentu zatwierdzenia zamówienia Twój pawilon handlowy będzie gotowy za nie więcej niż półtora miesiąca, co pozwala szybko uruchamiać i rozwijać nowe startupy.

Dostawa i instalacja

kontenery blokowe Modulex są wykonane przy użyciu unikalnej technologii, dzięki czemu są bardzo kompaktowe, gdy nie są zmontowane, co pozwala na transport do ośmiu sztuk w jednej ciężarówce.

Nie musisz szukać transportu, ponieważ firma go ma. Nie są również wymagane dodatkowe zezwolenia na transport.

Modulex regularnie i łatwo dostarcza gotowe pawilony handlowe do Poznania, Gdańska, Krakowa, Łodzi, Warszawy, Katowic i innych miast w Polsce.

Wraz z modułami na plac budowy przybędą dwaj specjalnie przeszkoleni instalatorzy i dźwig — to wszystko, co jest niezbędne do szybkiego i wysokiej jakości montażu budynku.

Przez ponad czternaście lat istnienia Modulex zrealizował ponad 600 udanych projektów, z których każdy spełnił życzenia klientów.

Jeszcze kilka dodatkowych zalet!

Do montażu pawilonów handlowych nie jest konieczny klasyczny, wymagający dużych nakładów fundament. Mogą być instalowane na podłożu asfaltowym, fundamencie z bloczków betonowych lub ocynkowanych pali śrubowych (opcja bardzo przyjazna dla środowiska).

Jest możliwość zwiększenia gotowych pawilonów handlowych. W tym celu można zamówić dodatkowe moduły.

Kontenery blokowe są dobrze izolowane i nadają się do pracy w każdym klimacie, zarówno zimą (do -50 stopni), jak i latem.

Jesteś zainteresowany ofertą Modulex? Odwiedź stronę internetową firmy, uprzejmi konsultanci chętnie odpowiedzą na Twoje pytania!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *