Porównanie metod płatności online w 2021r.

Konsumenci często korzystają z usług sklepów internetowych starających się wprowadzać produkty, formy dostawy i metody finalizacji transakcji dostosowane do zapotrzebowania klientów odwiedzających daną witrynę. Warto wiedzieć, jakie systemy płatności będą zdobywać coraz większą popularność w 2021 roku.

BLIK

System płatności online w korzystny sposób intensyfikuje popularność zakupów realizowanych w obrębie różnorodnych platform sprzedażowych. BLIK doceniany jest przez użytkowników ceniących komfort finalizacji zamówień w obrębie koszyków sklepów internetowych. System stanowi najchętniej wybieraną metodę wśród systemów online. BLIK bazuje na sześciocyfrowych kodach. Z aplikacji mogą korzystać właściciele różnorodnych urządzeń mobilnych. BLIK-a można aktywować za pośrednictwem strony internetowej instytucji finansowej, w której dana osoba ma założony rachunek bankowy. Korzystanie z systemu nie wymaga uiszczenia dodatkowych opłat. BLIK pozwala na realizację operacji w ciągu kilkunastu sekund. Szczegółowe informacje na temat systemu znaleźć można na stronie internetowej https://bluemedia.pl/oferta/platnosci/platnosci-online .

Raty online

Usługa popularna na Zachodzie zyskuje coraz więcej zwolenników w Polsce. Za pomocą kilku kliknięć można bowiem rozłożyć należność na kilka rat bez wychodzenia z domu. System ten stanowi duże udogodnienie dla e-handlowców. Usługa zwiększa bowiem osiągane wyniki sprzedażowe. System ratalny dostępny jest m.in. w ramach modułu PayPo. Płatności odroczone pozwalają zrealizować zakupy w przypadku braku dostępnych środków na rachunku bankowym. Klient może przesłać pieniądze po upływie dwudziestu jeden lub trzydziestu dni. Usługa dostępna jest dla osób posiadających konto w obrębie witryny wybranego operatora systemów transakcyjnych. W przypadku uregulowania należności w wyznaczonym terminie nie są naliczane żadne prowizje. W ramach systemu ratalnego dodatkowa opłata oscyluje w granicach 0 – 18% zgodnie z RRSO.

W 2021 roku na rynku e-commerce będą wykorzystywane rozwiązania dostosowane do potrzeb klientów pragnących w łatwy sposób zrealizować zakupy. Warto pamiętać, że operatorzy systemów regularnie wprowadzają udoskonalenia wpływające na zwiększenie funkcjonalności modułów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *