Profesjonalne nagrania lektorskie zamówisz on-line

Chcesz skorzystać z profesjonalnych nagrań lektorskich? Teraz ich zamówienie jest jeszcze łatwiejsze! Wszystko zrobisz on-line – bez potrzeby osobistego udawania się do studia nagraniowego.

Nagrania lektorskie posiadają bardzo szerokie zastosowanie. Wykorzystywane są między innymi w celu realizacji reklam, ale również do nagrań do audiobooków, przewodników, podręczników, do gier i oprogramowania komputerowego czy też do central telefonicznych. Aby projekt wymagający nagrań lektorskich był całkowicie udany, powinien być on zrealizowany z pomocą doświadczonego lektora, a także wykonany w profesjonalnym studiu nagraniowym. Teraz takie usługi można znaleźć również przez internet!

Wybierz najlepszego lektora z banku głosów

Podstawą udanego nagrania lektorskiego jest sprawdzony lektor. Aby go znaleźć, nie trzeba jednak ruszać się sprzed komputera! Wystarczy internetowy bank lektorów, w którym natychmiast można znaleźć próbki głosów lektorskich – damskich, męskich, zagranicznych, zarówno bardzo popularnych lektorów, na przykład Tomasza Knapika, jak również tych mniej znanych i przy tym tańszych. Teraz, aby skorzystać z banku głosów – https://www.powitania.pl/bank-glosow/ nie trzeba już udawać się do studia dysponującego nagraniami próbek głosów, na przykład do Warszawy. Nagrania można odsłuchać nawet teraz on-line, a następnie od razu znaleźć idealnego lektora do danej roli.

Nagrania lektorskie także przez internet

W internecie nie tylko możemy skorzystać z możliwości odsłuchania nagrań w bankach głosów, ale możemy także zamówić nagrania do różnych projektów. To bardzo proste – niezależnie od tego, gdzie znajduje się wybrany przez nas bank głosów Warszawa czy też w innym mieście. Zamówienie nagrania lektorskiego on-line polega wówczas na wybraniu odpowiedniego lektora z bazy głosów, a następnie na zamówieniu usługi przez internet. Należy przekazać wtedy treść nagrania oraz wskazówki dotyczące jego realizacji. Studio kontaktuje się z lektorem i wykonuje nagrania, które potem przekazuje klientowi, zatem wszystko można załatwić bez wychodzenia z firmy czy z domu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *