Ubezpieczyciel zaniżył odszkodowanie? Pomogą firmy ściągające odszkodowania

Towarzystwa ubezpieczeniowe nagminnie zaniżają odszkodowania. W takim przypadku wcale nie trzeba przystawać na zaproponowaną kwotę. W uzyskaniu odszkodowania w odpowiedniej kwocie mogą pomóc specjalne firmy.

Odszkodowanie za szkody komunikacyjne, odszkodowanie po utracie bliskiej osoby lub też wskutek doznanego wypadku, odszkodowania za błędy lekarskie czy też odszkodowania za szkody w nieruchomości – to tylko niektóre typy odszkodowań wypłacanych przez ubezpieczycieli. Niestety, towarzystwa ubezpieczeniowe często zaniżają wysokość odszkodowań, które mają wypłacić klientowi. Nie musimy jednak zgadzać się na proponowaną kwotę – jeśli chcemy uzyskać wyższa kwotę odszkodowania, warto wybrać specjalne firmy ściągające odszkodowania, które będą mogły pomóc nam w uzyskaniu satysfakcjonującej sumy.

Jak działają firmy ściągające odszkodowania?

Firmy, które zajmują się ściąganiem odszkodowań dla swoich klientów, mogą zaoferować im kompleksową obsług w ramach walki o wyższe kwoty odszkodowań z różnych typów ubezpieczeń. Profesjonalne firmy ściągające odszkodowania – http://apo24.pl/ mogą pomóc klientom w całym procesie. Ich prawnicy mogą zająć się wówczas wszystkim co jest konieczne do uzyskania odszkodowania w stosownej wysokości.

Obsługa może obejmować wówczas:

  • doradztwo prawne
  • przygotowanie dokumentacji
  • reprezentacja podczas całego postępowania
  • pomoc w negocjacjach z ubezpieczycielem

W związku z tym firmy ściągające odszkodowania mogą zaproponować swoim klientom pełną pomoc w ściągnięciu pożądanej kwoty od towarzystwa ubezpieczeniowego.

Jak wygląda zapłacą za usługi firm ściągających odszkodowania?

Najczęściej firmy ściągające odszkodowania współpracują z klientami na zasadzie pobrania opłaty po pozytywnym zakończeniu sprawy. Firmy ściągające odszkodowania pobierają wtedy opłatę w konkretnym odsetku od uzyskanego odszkodowania. W związku z tym nie jest konieczne wnoszenie wstępnych opłat, co powoduje, że usługi te dostępne są również dla osób, które nie dysponują w danym momencie potrzebnymi środkami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *