Ułatwienia dla zmotoryzowanych przedsiębiorców

Współczesne prowadzenie działalności gospodarczej niesie ze sobą wiele wyzwań, ale i wiele ułatwień, z których dobrze jest korzystać. Szczególnie widać to w branżach takich jak IT, marketing czy transport. Wielu właścicieli firm decyduje się na służbowe samochody dla swoich pracowników, to bowiem dodatkowy atut dla zatrudnionego. Taki krok może jednak nieść ze sobą również korzyści dla biznesu. Widać to szczególnie po ułatwieniach, jakie stwarzają firmy leasingowe.

Karta paliwowa

Karta paliwowa to rozwiązanie, które znakomicie sprawdza się zwłaszcza w przedsiębiorstwach opartych na transporcie lub takich z pracownikami, którzy muszą się często przemieszczać. Jest to swego rodzaju karta płatnicza, która wyglądem przypomina zwykłą kartę debetową. Pozwala jednak na pewne preferencyjne warunki – zwłaszcza jeśli przypisane są do konkretnego koncernu paliwowego. Pozwala to na szybkie dofinansowanie podróży służbowej, a także umożliwia, by skontrolować w szybki sposób wydatki wszystkich pracowników „w terenie”. To także rodzaj karty lojalnościowej, z której płyną korzyści w postaci zniżek czy prezentów. Cały system dotyczy nie tylko tankowania, ale i innych usług oferowanych na stacji benzynowej: myjni samochodowej, oferty gastronomicznej czy zakupów. Ponadto, jest to możliwość dokonania opłat za autostrady czy mosty zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Wszystkie informacje w jednym miejscu

Współczesny biznes opiera się w dużej mierze na prowadzeniu działalności online – zlecenia, księgowość, faktury, e-maile od klientów… Dlatego też dużą popularnością cieszą się wszelkiego rodzaju platformy wspierające cały ten proces i zbierające wszystko, co najważniejsze w jednym miejscu. Takie e-platformy coraz częściej wykorzystywane są przez zabieganych przedsiębiorców, którzy dzięki temu w łatwy sposób mogą uzyskać dostęp do wszystkich najważniejszych danych w jednym miejscu. Również dane z karty paliwowej mogą się tam znaleźć, dzięki czemu dostęp do nich jest jeszcze łatwiejszy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *