Wózek wielofunkcyjny luksusowy

Przyjście na świat dziecka to wspaniałe przeżycie, szczególnie, gdy dziecko było już wcześniej w planach i rodzina długo czekała na ten moment. Dla większości osób to niezwykły czas pełen szczęścia oraz nadziei.

Są to również chwile niepewności, kiedy planuje się czas na zakupy dziecięcej wyprawki. Planując większą rodzinę rodzice szukają najlepszych rzeczy, są to produkty nierzadko ekskluzywne, produkty od znanych producentów, często reklamowane w telewizji.

Wymagający klienci mogą wybierać spośród wielu ofert, mogą dotyczyć wózków wielofunkcyjnych, fotelików samochodowych, akcesoriów do pielęgnacji dziecka, mebelków, ubrań i zabawek. Wielu przyszłych rodziców poszukuje jednak ekskluzywnego wózka wielofunkcyjnego. Taki wózek powinien być wykonany z doskonałych, wytrzymałych, pięknych materiałów.

Doskonałym typem takiego wózka jest atrakcyjny i ekskluzywny wózek kompaktowy Silver Cross Surf 3 Special Edition. Jest to wózek klasy Premium, brytyjskiego producenta, zaliczany do wózków wielofunkcyjnych, posiadający wysokogatunkowe materiały.

Już sama jakość wykonania wózka przyciąga wzrok, a to zwiększa zainteresowanie osób poszukujących wózka idealnego. Silver Cross to wyjątkowy model w świecie wózków-posiada luksusową, dwustronną wkładkę siedziska niezwykle miękką.

Posiada ona dwie możliwości używania: strona oddychająca/lżejsza na cieplejsze dni, a strona cieplejsza na chłodniejsze dni. Wózek Silver Cross Surf 3 Special Editon wykonany jest z tkanin wysokogatunkowych, które pozytywnie wpływają na komfort maluszka.

Wózek Silver Cross posiada wygodną, szeroką niedługą gondolę wyściełaną wewnętrznym bambusowym oddychającym materacem. Budka wózka zapewnia 100% ochronę przed słońcem i wiatrem, jest wyposażona w filtr UPF 50+.

Wózek wyposażony jest w 4 amortyzowane, pompowane koła trekkingowe, które dzięki użytej najnowszej technologii, radzą sobie w najbardziej skomplikowanym terenie. Wózek Silver Cross został stworzony do systemu podróżnego 3 w 1 z fotelikiem samochodowym.

Dodatki do wózka to: folia przeciwdeszczowa na gondolę i spacerówkę, osłona na nóżki dziecka, podstawka na kubek oraz praktyczna torba, wyposażona w termoopakowanie oraz przewijak.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *