Zadbaj o bezpieczeństwo — odzież BHP dla określonej profesji

Odzież BHP Busko — wyposażenie dla personelu medycznego

Odzież BHP Busko jest dostosowana do danego zwodu, a jej głównym zadaniem jest ochrona przed szkodliwym działaniem niektórych substancji podczas pracy. Dodatkowo zapobiega poważnym uszkodzeniom oraz wpływa na efektywność wykonywanych obowiązków. Jest odporna na wiatr, deszcz czy nagłe zmiany pogodowe. Odzież należy zakładać nie tylko ze względu na wymogi BHP, ale również dla własnego bezpieczeństwa. Każdy pracodawca ma obowiązek zapewnić swoim pracownikom ubrania przeznaczone do bezkolizyjnego wykonywania swojego zawodu. Ubranie ochronne wykorzystywane jest również przez pracowników branży spożywczej, a także gastronomicznej. Nasza firma Piasecki posiada wiele rodzajów odzieży BHP, odpowiednie dla danych zawodów. Szukasz dla swoich pracowników odzieży BHP? Firma Piasecki dysponuje szerokim asortymentem!

W branży medycznej stosowanie specjalistycznej odzieży jest niezbędnym elementem do zachowania bezpieczeństwa i higieny pracy. Osoby wykonujące zawód stomatologa, lekarza, pielęgniarki oraz ogólny personel medyczny mają bezpośredni kontakt z pacjentami. Dlatego tak szczególnie ważne jest odpowiednie przygotowanie na wszelkie ewentualności. Odpowiednie akcesoria ochrony osobistej zawierają w sobie bluzę oraz spodnie ochronne, fartuch, pantolety lub klapki. Czasami możemy spotkać przygotowany komplet odzieży medycznej, który zawiera w sobie dopasowaną bluzę oraz spodnie. Przykładem tego jest firma Piasecki z Buska-Zdroju. Niezależnie od tego, czy są to placówki prywatne, czy szpitale publiczne, posiadanie odzieży BHP stanowi podstawowy obowiązek.

Wspomniana wyżej Firma Piasecki oferuje najpotrzebniejsze elementy ubioru, niezbędne w placówkach medycznych:

 • fartuchy ochronne – przeznaczone dla mężczyzn, jak również kobiet. Dostępne z polipropylenu oraz bawełny, w różnych kolorach i z kieszeniami.
 • buty – odpowiednie do wykonywanych czynności, czy to na salę operacyjną lub zdrowotne chodaki i klapki.
 • bluzy BHP – posiadamy rodzaj bluz z długim, a także z krótkim rękawem. Idealnie nadadzą się do branży kosmetycznej, medycznej, jak i chemicznej.
 • spodnie ochronne do pasa – wykonane z poliestru i bawełny. Wyposażone w kieszenie i elastyczny pas z gumką. Stosowane do pracy w laboratoriach.
 • komplety – składa się z bluzy oraz spodni, wykonane z wysokiej jakości bawełny z domieszką poliestru.

Odpowiedni ubiór dla pracowników gastronomii

Przepisy obowiązujące w gastronomii dotyczące higieny w pracy można uznać za wyjątkowo surowe. Wśród wymogów znajduję się zapis o obowiązku posiadania odpowiedniego stroju BHP. Ma ono za zadanie chronić pracowników w zakładach gastronomicznych oraz zachowywać higienę osób, jak również żywności. Elementy ochronne mają zapobiegać pobrudzonym ubraniom czy niechcianym niespodziankom w jedzeniu. Dodatkowo dzięki naszej odzieży BHP kelnerzy będą elegancko prezentować się podczas wydawania posiłków. Dlatego producent odzieży roboczej Piasecki posiada na swojej stronie niezbędne akcesoria, które zapewnią bezpieczne gotowanie oraz estetyczny wygląd:

 • Czapka kucharska z daszkiem. Jedno z ważniejszych akcesoriów, które chroni nasze włosy przed dostaniem się do pożywienia. Jest wykonane z siateczki, dlatego nasza głowa będzie mogła swobodnie „oddychać”.
 • Spodnie. Nadadzą się do kuchni, jak również dla kelnerów. Dostępne dla kobiet, jak również mężczyzn.
 • Bluza. Jest zapinana na zatrzaski oraz posiadają kieszenie, co sprawia, że są praktyczniejsze.
 • Fartuchy. W ofercie dwa rodzaje: wiązany w pasie i zakładany na szyję. Fartuszki można wykorzystać również do prac w ogrodzie.

Odzież robocza do prac fizycznych

Szukasz specjalistycznej odzieży dla określonych profesji jak spawacz lub pilarz? Z wielką przyjemnością ponownie zaproponujemy odzież BHP Busko z firmy Piasecki. Na ich stronie znajdują się nogawice, jak i cały komplet ubrania dla pilarza. A do tego trudnopalne części garderoby dla spawacza. Wiadomo jest, że praca spawacza łączy się z niebezpieczeństwem i kontaktem z wysoką temperaturą. Właśnie dlatego wśród asortymentu strony znajdują się elementy wykonane ze skóry bydlęcej dwoinowej, która ochroni nas przed ewentualnymi odpryskami metalu. Musimy przyznać, że ciężko jest spotkać sklep, w którym można ubrać się od stóp do głów w tak profesjonalną odzież, jak:

 • Kombinezon trudnopalny
 • Skórzana kurtka oraz spodnie
 • Bluza trudnopalna z długim rękawem
 • Kaptur spawalniczy
 • Rękaw spawalniczy
 • Fartuch skórzany

Ubrania z firmowym nadrukiem

Czasami spotykamy się z tym, że dla kucharzy, kelnerów, prywatnych gabinetów czy ośrodków medycznych można wykonać nadruki firmowe na odzieży. Taki dodatek zapewnia elegancki wygląd pracownikom oraz dodatkową formę reklamy dla firm. Firma Piasecki oprócz odzieży BHP posiada również możliwość znakowania ubrań metodą sitodruku oraz haftu komputerowego. Wykonają oni dla Państwa zarówno logo, jak i bardziej skomplikowane, kolorowe wzory – dzięki temu logotyp firmy będzie lepiej zapadał w pamięć klientom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *