Kolorowe skarpetki – niekończący się trend

Skarpetki posiada w szafie każdy i nie ma co do tego wątpliwości. Nosi się je zarówno zimą, jak i latem. Kiedyś moda na skarpetki była taka, że dopasowywało się je do koloru spodni albo butów. Dziś na szczęście nie ma takiej potrzeby – im wyraźniejsze, bardziej kolorowe skarpety, tym lepiej!

Do czego nosić kolorowe skarpety?

Kolorowe skarpety nosimy niemal do wszystkiego, no może oprócz sandałów. Ubieranie kolorowych skarpet stało się elementem wyrażania swojej osobowości i charakteru. Nosi się je do garniturów, jeansów, spodenek, spódnic i sukienek, a także do eleganckich butów, trampek czy klapek, chociaż to bardziej przydomowy trend. Wysokie skarpetki świetnie wyglądają w typowo sportowych ubraniach, ale należy pamiętać, że zakładane do krótkich stylizacji, mogą powodować optyczne skracanie nóg. Pełen komfort zapewniają wtedy, gdy są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu nie szarzeją, nie spierają się, nie drapią i nie przepacają nóg.

Jak dobierać skarpety do stylu?

Kolorowe skarpety to styl sam w sobie, więc nie trzeba się martwić o to, że nie będą pasować do konkretnego ubioru. Innym sposobem na ich noszenie, jest dobieranie na zasadzie kontrastów. W takiej opcji do stonowanych ciuchów wybiera się kolorowe, wielobarwne skarpetki lub te białe we wzory. Jeśli na pozostałych ubraniach znajdują się już wzory, należy ostrożniej dobierać skarpetki, chociaż i tu nie ma sztywnych zasad. Wszystko zależy od tego, na ile odważnie w modzie czuje się dana osoba. Skarpetki we wzory sprawdzą się natomiast idealnie jako przełamanie formalnego stylu. Połączenie elegancji i luzu jest cały czas w modzie. Zza granicy przyszedł również trend noszenia skórzanych spódnic w zestawieniu z kolorowymi skarpetkami. Do tego dołącza się sweter i trampki lub buty sportowe i gotowe. Idealny outfit na wyjście do szkoły czy spotkanie ze znajomymi. Jeśli chodzi o styl sportowy, łączenie z nim skarpet to bułka z masłem. Wiele osób nakłada długie skarpety na nogawki spodni i ubiera do tego sneakersy. Kolorowe i stylowe skarpety znajdziesz na https://plnylala.pl/pol_m_Dodatki_Skarpetki-212.html.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *