Od ręki, ale nie na chaos, czyli jak znaleźć wydajny podest roboczy w mgnieniu oka

Na budowie pojawiły się niespodziewane komplikacje? Niezwłocznie musisz wykonać prace inwentaryzacyjne? Twój magazyn „na już” potrzebuje wsparcia specjalistycznych maszyn? Przydarzyła Ci się jedna z niniejszych sytuacji? Jeśli tak, to nie zaprzeczalny znak, że potrzebujesz specjalistycznego podestu ruchomego od ręki!

Oferta ofercie nierówna

Wystarczy zatem zasiąść przed ekran komputera, wpisać frazę „podest ruchomy od ręki” i wybrać interesujący nas model, czyż nie? Jednak nie do końca… W sieci roi się od ofert, które niestety często promują sprzęt niskiej jakości, który zamiast wsparcia może przynieść nam tylko całą masę kłopotów. Trzeba jednak zaznaczyć, że na polskim rynku, można znaleźć również oferty, które usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagających pracodawców i operatorów maszyn ciężkich.

Bezpieczne i wydajne podesty robocze, które kupisz od ręki!

Najwyższej jakości propozycję, dzięki której wskaźniki bezpieczeństwa i wydajności każdej inwestycji wystrzelą w górę, posiada polski dealer JLG (https://jlg.com.pl/kategoria-produktu/podesty-dostepne-od-reki/). Aktualna flota amerykańskiej marki obejmuje:

  • podesty niskopoziomowe (dostępne w wersjach elektrycznych, przesuwanych i EcoLift),
  • podnośniki nożycowe (warianty elektryczne i spalinowe),
  • ładowarki teleskopowe (zaopatrzone w wydajne, dieslowe silniki i napęd 4×4),
  • podnośniki masztowe,
  • zwyżki przegubowe (zasilane elektrycznie lub spalinowo),
  • podesty teleskopowe z napędem spalinowym,
  • kompaktowe wysięgniki zaopatrzone w podwozie gąsienicowe,
  • podnośniki przegubowe (napęd spalinowy lub elektryczny).

Dodając do tego kompleksowy serwis oraz profesjonalne wsparcie teoretyczno-praktyczne (polski dealer JLG prowadzi także szkolenia UDT oraz międzynarodowe kursy IPAF pozwalające uzyskać licencję PAL), otrzymujemy wszystko, co jest potrzebne podczas prac budowlanych, magazynowych czy inwentaryzacyjnych. Szczerze polecamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *