Dlaczego warto korzystać z usług pozycjonerskich KoboSystem?

Siedzimy w tym biznesie nie od wczoraj i wiemy, jak duża oraz zróżnicowana jest konkurencja. Nie brakuje firm obsługujących setki klientów miesięcznie, jak również „sprytnych” freelancerów, którzy zapewnią Ci „skuteczne” pozycjonowanie stron za ułamek średniej ceny rynkowej. Działając od 2009 roku, nieraz zdarzało nam się współpracować z innymi agencjami interaktywnymi lub podwykonawcami, bywało też, że przejmowaliśmy projekty po innych. Wiadomo, że najbardziej zapamiętuje się efektowne i spektakularne porażki innych, śmiemy jednak twierdzić, że jakość naszych usług zdecydowanie wybija się ponad typową. I mamy tu na myśli zarówno efekty pracy, jak i obsługę klienta. Pozwól, że nieco o tym opowiemy.

Bo to się opłaca

Być może masz złe doświadczenia z pozycjonowaniem lub słyszałaś/słyszałeś na ten temat wiele mitów i nieaktualnych opinii. Pozycjonowanie to wszelkie działania (zarówno na stronie, jak i poza nią) mające na celu wyświetlanie Twojej witryny jak najwyżej w wynikach wyszukiwania Google. Skuteczne działania SEO (Search Engine Optimization) wymagają wiedzy, narzędzi analitycznych oraz specjalistów z kilku dziedzin. To nie jak się nie nieraz sądzi „wtykanie” wszędzie fraz kluczowych, ale praca nad tekstem, obrazami, działaniem i budową witryny oraz umieszczeniem ścieżek do niej w Sieci.

Jeśli chcesz zarabiać na swojej stronie internetowej pośrednio lub bezpośrednio, to pozycjonowanie jest nieodzownym elementem biznesplanu. Pozwala sprowadzić potencjalnych klientów, budować autorytet oraz rozpoznawalność marki. Bez niego jesteś skazana/skazany na przytłoczenie dziesiątkami innych stron o podobnej tematyce, a nawet najlepsze usługi oraz produkty nie pozwolą przebić się przez tłum. Trzeba aktywnie działać!

Zapewniamy kompleksowe działania SEO

To, co wyróżnia KoboSystem to zgrany zespół. Problemem wielu niewielkich firm są nieporozumienia oraz niedopasowanie do siebie składowych pozycjonowania. U nas każdy projekt rozpatrywany jest holistycznie. Mechanizmy działania strony i jej szata graficzna tworzone są z myślą o konkretnych treściach i zastosowaniu. W ten sposób poszczególne elementy uzupełniają się już od etapu projektowania (lub przebudowy), nie ma też opóźnień i przepychanek między członkami projektu. Efekt? Całość gotowa jest szybko i działa jak sprawnie naoliwiony mechanizm, windując Twoją stronę w górę wyników wyszukiwania.

Wiele firm na tym etapie kończy swoją pracę. Błąd!

Skuteczne pozycjonowanie to niekończący się proces. Wymaga regularnych aktualizacji strony, dodawania nowych treści, interakcji z użytkownikami. Zajmiemy się tym wszystkim, a co ważne, zrobimy to, bazując na danych. Mierzymy efekty naszej pracy i dostosowujemy strategię do zmieniającej się sytuacji oraz wymagań.

Rozumiemy, że każda branża jest inna

Wielu wyjadaczy z czasem zaczyna podchodzić do kolejnych zamówień taśmowo, wpadając w rutynę. Skutkuje to bardzo szablonowymi rozwiązaniami. Gwarantuje pewne, ale umiarkowane efekty, wpisując Twoją stronę internetową w przeciętność. My rozumiemy, że pozycjonowanie opiera się także na dostarczeniu specjalistycznej wiedzy i oryginalnej zawartości. Na wybiciu się z tłumu, a nie podążaniu za innymi.

Z tego powodu przed rozpoczęciem pracy nad każdym zamówieniem zgłębiamy daną dziedzinę i przeprowadzamy rozbudowany wywiad z klientem oraz proponujemy różne rozwiązania. To bardziej czasochłonne podejście, ale ma dwie podstawowe zalety. Tworzymy unikalną i wartościową stronę internetową, która zachęca użytkowników do eksploracji i pomoże zbudować Twój wizerunek eksperta. Po drugie przekłada się to na pozycje w Google, gdyż wyszukiwarce zależy na zadowoleniu użytkowników. Postawienie na jakość to dwie pieczenie na jednym ogniu.

Jesteśmy doświadczeni

Jak wspominaliśmy wcześniej, KoboSystem działa nieprzerwanie od ponad 10 lat. Przez ten czas sprawdziliśmy niejeden model pracy, popełniliśmy też niejeden błąd. Ale właśnie tak buduje się doświadczenie. Śmiało możemy powiedzieć, że oferujemy usługi najwyższej jakości w świetnym czasie realizacji. Rozrastamy się, ale nie jesteśmy korporacją – najważniejsze jest dla nas ludzkie podejście do klienta oraz rozmowa. Bazujemy na sprawdzonych przez nas rozwiązaniach, ale nie sztywnych schematach. Dzięki temu pozycjonowanie Twojej strony będzie procesem dostosowanym do Ciebie. Zadzwoń do nas lub napisz. Z chęcią opowiemy więcej o naszej pracy oraz odpowiemy na wszelkie pytania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *