Jak przesłać pieniądze na Ukrainę?

Z roku na rok liczba tych, którzy interesują się tym, w jaki sposób można przesłać pieniądze z krajów Unii Europejskiej na Ukrainę, w tym z Polski, wzrasta. Dawno minęły te czasy, kiedy przelewy z Polski na Ukrainę robiło się za pośrednictwem Western Union, banków krajowych lub w ogóle pieniądze przekazywało się za pośrednictwem znajomych i przyjaciół jadących autobusem. Dzisiaj wszystko jest znacznie łatwiejsze, gdyż każdy może skorzystać z usług serwisu Perekaz 24.

Jak przesłać pieniądze na Ukrainę?

Teraz zrobisz przelew tak samo łatwo, jak zakupy w Internecie lub płatność kartą bankową w sklepie! Nie ma potrzeby przekazywania licznych informacji na temat nadawcy i odbiorcy, rejestracja w systemie Perekaz24 jest całkiem za darmo, a dodatkowym atutem współpracy z tą firmą stanie się możliwość jednokrotnej weryfikacji konta i następnej realizacji przelewów dowolną ilość razy!

W razie potrzeby, Obsługa Klienta udzieli Ci niezbędnego wsparcia, opowiadając na pytanie jak zrobić przelew na Ukrainę maksymalnie szybko i bezproblemowo, a kiedy upewnisz się o tym osobiście, na pewno jeszcze wielokrotnie skorzystasz z usług Perekaz24!

Przelew z Perekaz24 krok po kroku

Jak przesłać pieniądze na Ukrainę? Wystarczy tylko kilka prostych kroków:

  • Zarejestrować się w serwisie Perekaz24;
  • Dokonać weryfikacji karty płatniczej;
  • Po weryfikacji karty podać kwotę i numer karty odbiorcy (lub zaznaczyć, że odbiór będzie w gotówce);
  • Zrealizować przelew.

Nie musisz czekać kilku dni, aż przelana kwota dotrze do odbiorcy: wystarczą dosłownie 1-2 minuty, jeśli pieniądze są przelewane z karty na kartę, by wysłane środki dotarły do celu.

Atutem Perekaz24 jest nie tylko spektakularna szybkość realizacji przelewów, ale także to, że takie przelewy na Ukrainę kosztują naprawdę mało! Firma pobiera od użytkowników tylko 1,5% od kwoty zrealizowanego przelewu (opłata jest po stronie nadawcy), co jest znacznie tańsze, niż w innych firmach oferujących podobne natychmiastowe przelewy i tym bardziej, w porównaniu do przelewów bankowych lub Western Union.

Oczywistym jest, że chcemy robić przelewy szybko, skutecznie i nie przepłacając. Dobrym rozwiązaniem, pozwalającym spełnić wszystkie powyższe wymagania, jest współpraca z firmą Perekaz24.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *