Maszyny poligraficzne w małym, średnim i dużym biznesie

Do niedawna wykonanie pieczątki wymagało wizyty w specjalistycznym zakładzie poligraficznym zajmującym się właśnie wyrobem pieczątek. Dzisiaj ten sam, a nawet lepszy efekt możemy uzyskać w zaciszu własnego biura wykorzystując wysokiej jakości maszyny poligraficzne dla biznesu. Ich oferta jest tak szeroka i zróżnicowana, że ze znalezieniem odpowiedniego urządzenia nie ma problemu żadna firma – tak mała, jak i duża.

Maszyny poligraficzne Modico

Obecnie do wyrobu pieczątek wykorzystuje się maszyny poligraficzne nowej generacji. Są to maszyny bazujące na zaletach technologii błyskowej, które umożliwiają produkcję beztuszowych pieczątek w czasie zaledwie 5 minut. To oznacza możliwość wykonania dowolnej pieczątki od ręki, bez konieczności kilkukrotnego odwiedzania zakładu poligraficznego. Nic więc dziwnego w tym, że z nowoczesnych naświetlarek coraz chętniej korzystają także punkty usługowe. Zwłaszcza te, którym zależy na wysokich standardach obsługi klienta.

Maszyny poligraficzne Modico powstały w oparciu o japońską technologię Sun Stamper. Są one niezwykle proste w obsłudze, a jednocześnie dostosowane do profesjonalnego wyrobu stempli każdego typu. W asortymencie marki znajdziemy szereg urządzeń odpowiadających na zróżnicowane potrzeby użytkowników. Są tu zarówno naświetlarki przeznaczone do zastosowań biurowych na potrzeby własne firmy, jak i bardzo wydajne maszyny poligraficzne przeznaczone do profesjonalnej obsługi punktów poligraficznych wyrabiających stemple dla swoich klientów. Poniżej przedstawiamy klika z nich.

MS-900 EU – maszyna poligraficzna przeznaczona dla bardzo małej produkcji

Idealne urządzenie do zastosowań biurowych. Sprawdzi się w niewielkiej firmie o ograniczonym zapotrzebowaniu na wyrób stempli – naświetlarka umożliwia jednoczesne naświetlanie tylko jednej gumki. Jej główną zaletą jest niewielki kompaktowy rozmiar, który idzie w parze z łatwością obsługi. Urządzenie pozwala na wyrób pieczątek biurowych i kieszonkowych oraz pieczątek do piór i długopisów.

MS-1100 EU – urządzenie przeznaczone dla małej i średniej produkcji

Możliwość jednoczesnego naświetlania od 2 do 3 gumek sprawia, że naświetlarka MS-1100 EU doskonale sprawdza się w dużych firmach oraz niewielkich punktach poligraficznych, które wyrób pieczątek traktują jako usługę dodatkową. Urządzenie pozwala na wyrób praktycznie wszystkich rodzajów stempli, z wyłączeniem pieczątek tablicowych.

MS-1200 EU – maszyna poligraficzna dla bardzo dużej produkcji

MS-1200 EU to maszyna błyskowa zaprojektowana i wykonana z myślą o profesjonalnych zastosowaniach. Możliwość jednoczesnego naświetlania kilku gumek czyni ją rozwiązaniem dedykowanym dla punktów poligraficznych specjalizujących się w wyrobie pieczątek. Urządzenie umożliwia wyrób szerokiej gamy stempli w różnych rozmiarach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *