Xiaomi Mi 9T

Kolejny flagowiec prężnie rozwijającej się firmy dumnie wkracza w progi polskiego handlu, powiększając grono niemniej dumnych posiadaczy. Wspaniałe parametry, duże wymiary a przy tym efektowne wykonanie. Dostępny w kolorze czarnym bądź niebieskim, z pełnoekranowym wyświetlaczem przypada do gustu odbiorcom.

Proporcjonalnie do rozwoju modeli telefonów rozwija się rynek akcesorii telefonicznych.

I tak, choć nowy model Xiaomi Mi 9T to może pochwalić się już bogatym rynkiem idealnie dopracowanych i dopasowanych etui ochronnych, które to sprawią, że korzystanie ze smartfona będzie dodatkowo zabezpieczone, chroniąc go przed zarysowaniem czy stłuczeniem na który jest narażony w codziennych sytuacjach życiowych.

Wybierając etui często kierujemy się aspektami wizualnymi oraz tym co napędza rynek modowy. Możemy zatem wybrać etui, które będzie adekwatne do sytuacji w których się znajdujemy.

Dla miłośników elegancji proponowane są skórzane kaburki w formie otwieranych książeczek, które przypominają małe portfeliki i doskonale zabezpieczają każdy cal telefonu zamykając go w swoim wnętrzu. Troszkę tańszym ale równie godnym polecenia mogą być Fancy Case, które występują w ciekawej gamie kolorystycznej bądź Magnety wykonane z materiałowego poszycia. Chropowata struktura zapewnia wygodne trzymanie w dłoni i zapobiega przed wyślizgnięciem się podczas codziennego korzystania.

Dla chcących i lubiących minimalizm idealnym wyborem będą transparentne plecki, które niemal niezauważalnie chronić będą Xiaomi Mi 9t nie zmieniając jego oryginalnych kolorów czy rozmiarów.

Tym samym staną się taką ochronną czapeczką niewidką, która ochroni telefon przed brudem, porysowaniem czy innymi uszkodzeniami mechanicznymi.
Bardziej wymagający będą mogli zaprojektować coś według własnych potrzeb lub wybrać z już gotowych wzorów graficznych, które cechują się oryginalnością i indywidualizmem co w tych czasach jest mocno na topie.

Ciekawa kolorystyka Jelly Case i różne dodatki w formie pływających brokacików czy połyskujących diamencikach jakie zastosowane zostały w pokrowcach np. Diamonds oraz ruchomych piasków zapewne nadadzą niepowtarzalności jak również odmienią design naszego smartfonu.

Dla osób prowadzących wręcz ekstremalny tryb życia, dedykowane są pokrowce Metal Case, Armor Case , których to budowa wykonana z odpornych materiałów pomaga zabezpieczyć telefon w sytuacjach drastycznych, jak na przykład zderzenie telefonu z twardym podłożem. Amortyzuje upadek co znacznie zmniejsza rozbicie telefonu.

Dla aktywnych sportowo……

Rowerzyści zachwyceni będą ogromnym wyborem przeróżnych sakw rowerowych które umieszczone na kierownicy albo siodełku pozwolą mieć tak ważny dla nas telefon zawsze pod ręką a często poprzez zastosowanie przeźroczystych wodoodpornych klapek również w zasięgu wzroku, bez stresu, że Xiaomi Mi 9T się stłucze czy co gorsza zgubi w czasie szarżowania.

Wygląd i zastosowanie są różne ale zadanie i funkcje docelowe takie same. Etui, kaburki, sakwy, torby, torebki, casy mają zniwelować zupełnie uszczerbki, pęknięcia, zarysowania, zabrudzenia czy inne defekty na które przecież tak często narażamy naszego elektronicznego przyjaciela jakim jest telefon dla każdego człowieka. I to właśnie na to powinniśmy zwrócić uwagę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *